Hospic

Cesta domů – Hospicové občanské sdružení Cesta domů.  poskytuje odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.

Hospic Anežky České – První hospic v ČR jsme vybudovali u nás v Červeném Kostelci! Náš svědomitý personál pomáhá nejen těžce nemocným, ale také jejich příbuzným i široké veřejnosti.

Hospic Johanka – Úkolem hospice je pomáhat a sloužit. Hospic poskytuje hluboce lidský a přitom vysoce profesionální přístup ke každému pacientovi.

Hospic svaté Alžběty – Hospicová péče poskytuje komplexní pomoc a podporu nemocným v pokročilé a konečné fázi nevyléčitelných onemocnění. Podpora je poskytována také blízkým osobám těchto nemocných.

Hospic sv. Lazara v Plzni – Priorita potřeb pacienta se v průběhu choroby mění, proto je zapotřebí vysoké odbornosti personálu, vytvoření ovzduší empatie. Uvědomujeme si, že každý člověk je jiný. Naším cílem je pomoci nejen nemocnému, ale i jeho rodině.

Comments are closed.