Léčebny

Dětská léčebna Ostrov u Macochy – Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy p.o. léčí děti od 4 do 15 roků, které trpí nemocemi dýchacích cest a plic. Jsou to především alergické a zánětlivé choroby (astma, alergické rýmy, bronchitidy, laryngitidy a pod.)

Lázně Františkovy Lázně a.s. – Největší soukromá lázeňská společnost v České republice. Hosté mají k dispozici cca 1 500 lůžek v 8 nádherně zrekonstruovaných lázeňských domech v kategoriích tří a čtyř hvězd.

Léčebna dlouhodobě nemocných Nemocnice s poliklinikou Praha – Léčebna dlouhodobě nemocných Nemocnice s poliklinikou Praha Italská – nadstandardní vybavení, 1-2 lůžkové pokoje, individuální rehabilitace několikrát denně, wifi, TV, lednice.

Odborný léčebný ústav Metylovice – Odborný léčebný ústav Metylovice – Moravskoslezské sanatorium má sídlo v obci Metylovice na kopci Vrchovina, v prostoru sedla mezi masivem Ondřejníku a masivem Metylovické hůrky.

Odborný léčebný ústav Paseka – Poskytování lůžkové zdravotní péče.

Odborný léčebný ústav v Žamberku – disponuje Plicní oddělení (106 lůžek), Psychiatrické oddělení (36 lůžek), Léčebnu dlouhodobě nemocných (70 lůžek); ambulance: plicní s kalmetizací, alergologickou, psychiatrickou, praktického lékaře, klinického logopeda a klinického psychologa; funkční laboratoř, RTG, fyzioterapii, ergoterapii a technickohospodářské zázemí.

Psychiatrická léčebna Brno – Psychiatrická léčebna v Brně je odborným léčebným ústavem. Je řízena Ministerstvem zdravotnictví, které je jejím zřizovatelem.

 

 

Comments are closed.